Przykładowy wzornik marmuru. Kliknij.Przykładowy wzornik marmuru. Kliknij.Przykładowy wzornik granitu. Kliknij.Przykładowy wzornik granitu. Kliknij.

     Pragnę zaprezentować Państwu mój zakład, mając nadzieję, że przedstawione propozycje handlowe oraz posiadany potencjał produkcyjny spełni Państwa oczekiwania i pozwoli na nawiązanie interesującej współpracy.
Zakład został wybudowany i rozpoczął działalność gospodarczą w roku 1990. Przez kolejne lata działalności gospodarczej, zakład i produkcja były konsekwentnie rozwijane, ulepszane i dopasowywane do wymogów i potrzeb rynku.
     Dzisiaj zakład współpracuje z firmami włoskimi i tureckimi, co pozwala na nieustanne przedstawianie interesujących ofert i propozycji z zakresu produkcji wyrobów z granitów, marmurów i konglomeratów. Jakość i różnorodność oferowanych przez zakład produktów odpowiada standardom europejskim, a proponowane ceny są konkurencyjne.
     Zakład zatrudnia kompetentnych fachowców, którzy zdolni są podjąć każde przedsięwzięcie.
     Dewizą Z.P.K.B. „Gramar’’, opartą na latach pracy i wypracowanym doświadczeniu, jest profesjonalna obsługa klientów, wysoka jakość produkcji i terminowość realizacji umów.

Właściciel mgr inż. Ireneusz Kownacki

O firmie  |  Materiały  |  Produkcja  |  Wykonane zamówienia  |  Cennik  |  Kontakt  


Gramar 2004/2005stat4u